Ochranné PPF Fólie pro interiér i exteriér
(Paint Protection Film) 

Tato okem nerozeznatelná folie spolehlivě chrání lak auta před odlétajícími kamínky, kartáči a chemickými přípravky v myčce nebo například hmyzem. Polyuretanový materiál folie se sám umí "zahojit" – lehké škrábance a oděrky se vlivem tepla (např. slunečního záření) samy zacelují. Díky její vysoké pevnosti je navíc prakticky nemožné folii proříznout klíčem, nebo ostrými částmi oděvů. Můžete se tak spolehnout, že povrch vašeho auta zůstane hladký a dokonale lesklý.

Další výhodou je snadná udržitelnost. Folie je hydrofobní, to znamená, že odpuzuje vodu a nečistoty stejně jako vosk. Její životnost je oproti vosku ovšem nesrovnatelná – vosk vydrží několik měsíců, zatímco PPF folie až 10 let.

S touto folií se nemusíte bát ani změny odstínu původního laku – pohlcuje totiž UV záření a odstín tak zůstává zachován.

Pokud sundáte po x letech tuto fólii z vozu, váš vůz bude vypadat stále jako nový, což zvyšuje jeho hodnotu.

Kdy folii aplikovat?

PPF folii doporučujeme aplikovat na každý nově zakoupený vůz. Díky svým vlastnostem chrání lak nejen před poškozením při běžném provozu, ale také před povětrnostními vlivy. Váš nový vůz si tak udrží svůj originální dokonalý vzhled.

Aplikace folie provádíme také na ojetých vozidlech. Případné nedostatky laku umíme vyspravit a obnovíme tak původní lesk, který následně ochráníme.

Jak aplikace probíhá?

Pro základní ochranu vozidla se při polepu soustředíme na nejvíce opotřebovávané části jako je přední nárazník, hrana střechy, zrcátka, nástupové prahy, misky pod klikami atd.


Ceny se odvíjení od velikosti vozu a obtížnosti pro aplikaci.
Pro více informací nás kontaktujte na email: mytimost@seznam.cz

Výhody ochranné folie PPF

  • Ochrana laku
  • Vysoce odolná
  • Trvanlivá
  • Regenerující, samo-opravitelná
  • Dokonale neviditelná
  • Samočistící
  • Hydrofobní
  • Exkluzivní lesk a hladkost

PPF folie nejen na exteriér

Folií můžeme polepit také interiér vozidla, části motocyklů (včetně ochranného plexi), horská kola apod. PPF folií je možné ochránit všechny lesklé nebo hladké povrchy (hliník, chrom, dřevo, sklo, plasty, displeje apod.).